
תיאור
5 - מוליך דרך חסימת המסוף; עם לחצן לחיצה על -; 1.5 מ"מ²; עם יציאת מבחן; מתאים ליישומי EX E II; סימון צד ומרכז; עבור DIN - רכבת 35 x 15 ו- 35 x 7.5; Push-in Cage Clamp®; 1,50 מ"מ²; אָדוֹם
2201 הזנת סדרה - דרך חסימת הטרמינל עם דחיפה - ב- Cage Clamp®
הזנה זו - דרך חסימת המסוף, פריט מספר 2201 - 1503, מתמקד בחיבור פשוט ומאובטח. אורכי הפשטה של 9 עד 11 מ"מ נדרשים לחיבור מוליך. בין אם ביישומי תעשייה או בנייה, אלה מזינים - דרך חסימות מסוף מאפשרות לחבר מוליכים חשמליים במהירות ובבטיחות. בהתאם לעיצוב, הם מתאימים למסורתיים באמצעות - חיווט או הפצה פוטנציאלית. מוצר זה תכונות דחף - בטכנולוגיית Cage Clamp®. לחץ על - ב- CAGE CLAMP® הוא התחזוקה - חיבור אוניברסלי בחינם לכל סוגי המוליכים עם היתרון הנוסף של דחיפה ישירה - בחיבור. ניתן לחבר ישירות מוליכים נוקשים ומוליכים תקועים עם פרעות ישירות ללא כלים. אין צורך בטיפול מקדים של המוליכים, כמו לחיצה על פרעות. הממדים הם (4.2 x 80.6 x 39.5) מ"מ ברוחב x גובה x עומק. הזנה זו - דרך חסימת המסוף מתאימה לחוצה מוליך - קטעים בין 0.25 מ"מ² ל -2.5 מ"מ², תלוי בסוג המוליך. חסימת מסוף הזנה זו מופעלת באמצעות כפתור כפתור. חסימות הטרמינל של TopJob® S מציעות יותר מסתם חיבור חשמלי מאובטח במגוון יישומים תעשייתיים ובמתקני בניין מודרניים. הם מציעים את אפשרויות ההפעלה הנכונות לכל בקשה: מנוף, לחצן או פתיחת הפעלה. מוצר זה מתאים ליישומים EX מסוימים (ראה גיליון נתוני מוצר).
מידע לשעבר
| התייחסות לאזורים מסוכנים | ראו "הורדות - תיעוד - מידע נוסף: פרק טכני; הסבר טכני" |
| דירוגים לכל | ATEX: PTB 05 ATEX 1094 U / IECEX: PTB 05.0034U (EX EB IIC GB) |
| מתח מדורג EN (Ex E II) | 550V |
| זרם מדורג (Ex E II) | 17A |
| זרם מדורג (Ex E II) עם מגשר | 16A |
אובדן חשמל
| אובדן כוח, לכל מוט (פוטנציאל) | 0,56W |
| דירוג נוכחי iNלאובדן חשמל מוגדר | 17,5A |
נתוני חיבור
| יחידות הידוק | 5 |
| מספר הפוטנציאלים הכולל | 1 |
| מספר הרמות | 1 |
| מספר חריצי המגשר | 2 |
חיבור 1
| טכנולוגיית חיבור | לדחוף - מהדק כלוב® |
| סוג הפעלה | לחץ על כפתור - |
| חומרי מוליך ניתנים לחיבור | נְחוֹשֶׁת |
| קטע צלב נומינלי - | 1.5 מ"מ² |
| מוליך מוצק | 0.25 ... 2.5 מ"מ² / 22 ... 14 AWG |
| מוליך מוצק; לדחוף - בסיום | 0.75 ... 2.5 מ"מ² / 18 ... 14 AWG |
| עדין - מוליך תקוע | 0.25 ... 2.5 מ"מ² / 22 ... 14 AWG |
| עדין - מוליך תקוע; עם מעשה מבודד | 0.25 ... 1.5 מ"מ² / 22 ... 16 AWG |
| עדין - מוליך תקוע; עם פרולול; לדחוף - בסיום | 0.75 ... 1.5 מ"מ² / 18 ... 16 AWG |
| הערה (מוליך צלב - קטע) | תלוי במאפיין המוליך, ניתן להכניס מוליך עם קטע צלב קטן יותר -} גם באמצעות Push - בסיום. |
| אורך הרצועה | 9 ... 11 מ"מ / 0.35 ... 0.43 אינץ ' |
| כיוון חיווט | חזית - חיווט כניסה |
נתונים פיזיים
| רוֹחַב | 4.2 מ"מ / 0.165 אינץ ' |
| גוֹבַה | 80.6 מ"מ / 3.173 אינץ ' |
| עומק מעליון - קצה DIN - Rail | 32.9 מ"מ / 1.295 אינץ ' |
| עוֹמֶק | 39.5 מ"מ / 1.555 אינץ ' |
נתונים מכניים
| סוג הרכבה | רכבת DIN-35 |
| רמת סימון | סימון מרכזי/צדדי |
נתוני חומר
| הערה (נתוני חומר) | מידע על מפרטי חומר ניתן למצוא כאן |
| צֶבַע | אָדוֹם |
| קבוצה חומרית | I |
| חומר בידוד (דיור ראשי) | פוליאמיד (PA66) |
| מחלקת דליקות לכל UL94 | V0 |
| עומס אש | 0,185MJ |
| משקל חומר הבידוד | 4,82g |
| מִשׁקָל | 7,2g |
דרישות סביבתיות
| טמפרטורת עיבוד | -35 ... +85 תואר |
| טמפרטורת הפעלה רציפה | -60 ... +105 תואר |
נתונים מסחריים
| PU (SPU) | 20 יח ' |
| סוג אריזה | קוּפסָה |
| ארץ המוצא | ב |
| Gtin | 4066966666106 |
| מספר תעריף המכס | 85369010000 |
סיווג מוצרים
| UNSPSC | 39121410 |
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | אין סיווג של ארה"ב |
תאימות למוצר סביבתי
| סטטוס ציות של ROHS | תואם, אין פטור |
תגיות פופולריות: 2201-1503, סין 2201-1503 יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







