
CMT1922-0000-000N0U0A30G
נוריות LED לבנות 3000 K 90-CRI, XLAMM CMT1922-36V
תיאור
משפחת מערך ה- LED הנוכחי של XLAMP® High - מערך LED נוכחי מיטוב למיטב - ב- - פלט לומן, יעילות ואמינות בזרמי כונן גבוהים. נוריות LED של XLAMP CMT מספקות ביצועים בתעשייה - חבילות ותואמות תואמות, ומאפשרות ליצרני התאורה לשדרג את העיצובים שלהם ליישומים כמו מסלול, תאורה למטה ותאורה חיצונית. XLAMP High - מערכי LED הנוכחיים זמינים בפחי דו-שלבים, 3 שלבים ו- 5 שלבים EasyWhite®.
תכונות
• מקור אופטי של 14.5 מ"מ
• זמין באפשרויות CRI של 70-, 80- ו- 90- ו- 95- Minimum
• SealyWhite® 2-, 3- ו- 5-Step Binning
• צבע פרימיום 2- ו -3 שלבים
• אפשרות מתח קדימה: כיתת 36 -V
• סינון ואפיון של 85 מעלות
• זרם כונן מקסימלי: 1500 מא
• זווית צפייה של 115 מעלות, פרופיל כרומטיות אחיד
• עליון - חיבורי הלחמה בצד
• ROHS ותואם
• רכיב מוכר UL® (E349212)
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | קרי הוביל |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | פרטים |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| חבילה / מקרה: | Cob - שבב - בלוח - |
| צבע תאורה: | לבן חם |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 3000 K |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 2477 LM |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 90 |
| זווית הצפייה: | 115 מעלות |
| אם - זרם קדימה: | 600 מא |
| Vf - מתח קדימה: | 34.2 V |
| דירוג כוח: | 20.5 W |
| מֶשֶׁך: | 18.85 מ"מ |
| רוֹחַב: | 18.85 מ"מ |
| גוֹבַה: | 1.45 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 140 C |
| צבע עדשות: | צָהוֹב |
| ממדי עדשות: | 14.5 מ"מ |
| צורת עדשות: | שטוח עגול |
| שקיפות עדשות: | בָּרוּר |
| סִדרָה: | CMT1922-36V |
| אריזה: | מַגָשׁ |
| מותג: | קרי הוביל |
| גודל LED: | 19 מ"מ x 19 מ"מ x 1.45 מ"מ |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| כמות חבילת המפעל: | 100 |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | Xlamp |
| סוּג: | נוריות LED נמוכות |
תגיות פופולריות: CMT1922-0000-000N0U0A30G, סין CMT1922-0000-000N0U0A30G יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







