
CXB3590-0000-000N0UBD57G
נוריות LED לבנות לבנות 5700 K 90-CRI, XLAMM CXB3590-36V
תיאור
מערך ה- LED של XLAMP® CXB3590 הוא החבר המואר ביותר בדור השני של משפחת CXA המספק עד 30% יעילות גבוהה יותר ועד 20% לומן גבוה יותר מהדור הראשון באותו LES. מערכי ה- LED של הדור השני של הדור השני CXA מספקים טיפה - בשדרוג הביצועים לעיצוב LED הקיים של CXA לקצר את זמן פיתוח המוצר. ה- LED CXB3590, זמין בפחי ה- EasyWhite® הדו -שלביים, 3 -שלביים ו- 5 -שלב, מספק פלט לומן גבוה ויעילות גבוהה בחבילה יחידה, קלה- ל- - השתמש בחבילה המבטלת את הצורך להלחמה מחדש. מדריך עיצוב LED משפחתי של CX מספק מידע בסיסי על הדרישות לשימוש ב- CXB3590 LED בהצלחה בעיצובים של Luminaire.
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | קרי הוביל |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | פרטים |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| חבילה / מקרה: | Cob - שבב - בלוח - |
| צבע תאורה: | לבן קריר |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 5700 K |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 10000 LM |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 90 |
| זווית הצפייה: | 115 מעלות |
| אם - קדימה זרם: | 2.4 A |
| Vf - מתח קדימה: | 36 V |
| מֶשֶׁך: | 34.85 מ"מ |
| רוֹחַב: | 34.85 מ"מ |
| גוֹבַה: | 1.7 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 85 C |
| צבע עדשות: | כהה |
| ממדי עדשות: | 30 מ"מ |
| צורת עדשות: | שטוח עגול |
| סִדרָה: | CXB3590 |
| אריזה: | מַגָשׁ |
| מותג: | קרי הוביל |
| גודל LED: | 34.85 מ"מ x 34.85 מ"מ x 1.7 מ"מ |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| כמות חבילת המפעל: | 50 |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | Xlamp |
| סוּג: | נוריות LED בעלות כוח גבוה |
| משקל היחידה: | 0.190479 גרם |
תגיות פופולריות: CXB3590-0000-000N0UBD57G, סין CXB3590-0000-000N0UBD57G יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







