
תיאור
LED לפיד XLAMP® XP-E2 מספק פלט לומן הדומה ל- LED XLAMP XP-G אך במקור האופטי הקטן יותר של LED XP-E2. יחד עם דירוג זרם מקסימאלי גבוה יותר מאשר XP-E2 ו- Simped Color Binning, LED של ה- XLAMP XP-E2 לפיד מותאם באופן מלא למגוון רחב של יישומי תאורה ניידים מיינסטרים.
תכונות
• זמין בלבן קריר • צנרת ב 25 מעלות
• זרם כונן מקסימלי: 1.5 א
• התנגדות תרמית נמוכה: 5.8 מעלות \/W • זווית צפייה רחבה: 125 מעלות
• חיי רצפה בלתי מוגבלים בפחות או שווים ל 30 מעלות \/85% RH
פ
• נתיב תרמי ניטרלי חשמלי
• תואם ROHS
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | קרי הוביל |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | פרטים |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD\/SMT |
| צבע תאורה: | לבן קריר |
| אורך גל\/טמפרטורת צבע: | 10500 K |
| שטף זוהר\/שטף קורן: | 360 LM |
| מדד עיבוד צבע - CRI: | 65 |
| זווית הצפייה: | 125 מעלות |
| אם - קדימה זרם: | 1.05 A |
| VF - מתח קדימה: | 3.5 V |
| דירוג כוח: | 3.6 W |
| מֶשֶׁך: | 3.45 מ"מ |
| רוֹחַב: | 3.45 מ"מ |
| גוֹבַה: | 2.26 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 85 C |
| צבע עדשות: | חֲסַר צֶבַע |
| ממדי עדשות: | 3.06 מ"מ |
| צורת עדשות: | כיפה |
| שקיפות עדשות: | מים צלולים |
| סִדרָה: | Xpebtt |
| אריזה: | סְלִיל |
| אריזה: | חתוך קלטת |
| אריזה: | מוסרל |
| מותג: | קרי הוביל |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| כמות חבילת המפעל: | 1000 |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | Xlamp |
| סוּג: | נוריות LED בעלות כוח גבוה |
| משקל היחידה: | 0. 003527 עוז |
תגיות פופולריות: xpebtt -01-0000-00 y80, סין xpebtt -01-0000-00 y80 יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







