
תיאור
ל- Luxeon 3014 יש גודל אריזה קומפקטי של 3.0 מ"מ x 1.4 מ"מ x 0.70 מ"מ {}}} אידיאלי להשגת תפוקת אור אחידה כאשר המרחב מוגבל, כגון יישומים לינאריים, תאורת צינורות ושילוט. Luxeon 3014 הוא חם - צבע הממוקד בטמפרטורת צומת של 65 מעלות, ומבטיח עקביות צבעית ועמידה בתקני ANSI בתנאי הפעלה.
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | תאומים |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | פרטים |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| חבילה / מקרה: | 3014 |
| צבע תאורה: | לבן קריר |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 5000 K |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 28 LM |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 80 |
| זווית הצפייה: | 116 מעלות |
| אם - קדימה זרם: | 60 mA |
| Vf - מתח קדימה: | 3.1 V |
| דירוג כוח: | 180 מגוואט |
| מֶשֶׁך: | 3 מ"מ |
| רוֹחַב: | 1.4 מ"מ |
| גוֹבַה: | 0.75 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 105 C |
| צבע עדשות: | כהה |
| ממדי עדשות: | 2.5 מ"מ x 1.15 מ"מ |
| צורת עדשות: | מַלבֵּנִי |
| שקיפות עדשות: | מפוזר |
| סִדרָה: | לוקאון 3014 |
| אריזה: | סְלִיל |
| אריזה: | חתוך קלטת |
| מותג: | תאומים |
| רגיש לחות: | כֵּן |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| כמות חבילת המפעל: | 3000 |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | לוקסון |
| סוּג: | נוריות LED בעלות כוח גבוה |
| משקל היחידה: | 0.002609 גרם |
תגיות פופולריות: L130-5080HE1400001, סין L130-5080HE1400001 יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







