
תיאור
Luxeon Sunplus 5050 הוא נוריות LED חזקות בעוצמה גבוהה באמצעות חבילת הרכבה על פני השטח של תעשייה 5050 עם משטח פולט אור קטן (LES). Luxeon Sunplus 5050 מספקת ביצועים עליונים {}}} דורג μmol/j ו- ppf (μmol/s) וביצוע חיים ארוכים עם CCTs שנעים בין 2200K ל- 6500K ו- CRI של 70, 80 ו- 90 במצבים של 85 תואר במטרה.
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | תאומים |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | פרטים |
| מוּצָר: | נוריות גננות |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| חבילה / מקרה: | 2020 (5050 מטרי) |
| צבע תאורה: | לבן חם |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 2700 K |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 475 LM |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 90 |
| זווית הצפייה: | 116 מעלות |
| אם - זרם קדימה: | 640 מא |
| Vf - מתח קדימה: | 6 V |
| דירוג כוח: | 3.8 W |
| מֶשֶׁך: | 5 מ"מ |
| רוֹחַב: | 5 מ"מ |
| גוֹבַה: | 0.7 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 105 C |
| צבע עדשות: | גוון |
| ממדי עדשות: | 4.56 מ"מ |
| צורת עדשות: | שטוח עגול |
| שקיפות עדשות: | מפוזר |
| סִדרָה: | Luxeon Sunplus 5050 |
| אריזה: | סְלִיל |
| אריזה: | חתוך קלטת |
| מותג: | תאומים |
| רגיש לחות: | כֵּן |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| כמות חבילת המפעל: | 1000 |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | לוקסון |
| סוּג: | אמצע - נוריות כוח כוח |
| משקל היחידה: | 0.016491 גרם |
תגיות פופולריות: L150-2790500600000, סין L150-2790500600000 יצרנים, ספקים, מפעל
הבא:LXR7-RW50
שלח החקירה
אולי גם תרצה







