
תיאור
Luxeon CZ Color Line הוא פורטפוליו מתקדם אופטי של צבע ונוריות LED לבנות. קו הצבעים של Luxeon CZ, שנועד למקסם את האגרוף, הוא פיתרון ה- LED האופטימלי לאדריכלות, בידור ותאורת רכב חירום.
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | תאומים |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | פרטים |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD\/SMT |
| חבילה \/ מקרה: | 0808 (2020 מטרי) |
| צבע תאורה: | לבן ניטרלי |
| אורך גל\/טמפרטורת צבע: | 4000 K |
| שטף זוהר\/שטף קורן: | 90 ליטר |
| מדד עיבוד צבע - CRI: | 80 |
| זווית הצפייה: | 120 מעלות |
| אם - קדימה זרם: | 350 מא |
| VF - מתח קדימה: | 2.75 V |
| דירוג כוח: | 1 W |
| מֶשֶׁך: | 2 מ"מ |
| רוֹחַב: | 2 מ"מ |
| גוֹבַה: | 0. 8 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 135 C |
| צבע עדשות: | כהה |
| צורת עדשות: | מְרוּבָּע |
| שקיפות עדשות: | בָּרוּר |
| סִדרָה: | צבע Luxeon CZ |
| אריזה: | סְלִיל |
| אריזה: | חתוך קלטת |
| אריזה: | מוסרל |
| מותג: | תאומים |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| כמות חבילת המפעל: | 1000 |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | לוקסון |
| סוּג: | נוריות LED בעלות כוח גבוה |
| משקל היחידה: | 0. 017843 Oz |
תגיות פופולריות: l1cu -4080000000000, סין L1cu -4080000000000 יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







