
תיאור
המטרה הכללית של Luxeon המטרה הכללית של נוריות LED הן אידיאליות לכל יישומי התאורה וההארה. חלקים מבדילים בין שטף זה, כמו כל שאר נוריות LED של Luxeon Rebel, מספקים את תחזוקת הלומן הטובה ביותר בתעשייה, אמינות מעולה ואור לבן איכותי שהופכים אותם לנוריות הכוח הנפוצות ביותר כיום כיום
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | תאומים |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | פרטים |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| חבילה / מקרה: | SMD-2 |
| צבע תאורה: | לבן קריר |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 6500 K |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 100 ליטר |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 70 |
| זווית הצפייה: | 120 מעלות |
| אם - קדימה זרם: | 350 מא |
| Vf - מתח קדימה: | 3 V |
| דירוג כוח: | 1 W |
| מֶשֶׁך: | 4.49 מ"מ |
| רוֹחַב: | 3.05 מ"מ |
| גוֹבַה: | 1.98 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 135 C |
| צבע עדשות: | חֲסַר צֶבַע |
| ממדי עדשות: | 2.55 מ"מ |
| צורת עדשות: | כיפה |
| שקיפות עדשות: | מים צלולים |
| סִדרָה: | Luxeon Rebel |
| אריזה: | סְלִיל |
| אריזה: | חתוך קלטת |
| אריזה: | מוסרל |
| מותג: | תאומים |
| גודל LED: | 4.49 מ"מ x 3.05 מ"מ x 1.98 מ"מ |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| כמות חבילת המפעל: | 1000 |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | לוקסון |
| סוּג: | נוריות LED בעלות כוח גבוה |
| חלק # כינויים: | LXML - PWCI-0100 |
| משקל היחידה: | 0.003926 גרם |
תגיות פופולריות: lxml - pwc1 - 0100, סין LXML-PWC1-0100 יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







