
תיאור
תאורת Entertainment Entertainment הם פתרונות LED לשווקי התאורה של הבידור והבמה. תאורת בידור זו כוללת טכנולוגיית LED מתקדמת כדי לספק יעילות זוהרת גבוהה, מה שמבטיח אפקטים תוססים ודינמיים. טכנולוגיית ה- LED המתקדמת משפרת את החוויה הוויזואלית בהגדרות הבידור. טכנולוגיית ה- LED של 4 - IN-1 RGB מסייעת בעיצוב או לשדרג גופי פלט עם פלט גבוה ואמינות מצוינת. פתרונות ה- LED של תאורת הבידור הם אידיאליים לעיצובי תאורה מורכבים וחיוניים ליצירת אטמוספרות טבולות בבתי הקולנוע, אולמות הקונצרטים ומקומות האירועים.
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | מכשירי Luminus |
| קטגוריית מוצרים: | מודולי תאורת LED |
| ROHS: | פרטים |
| מוּצָר: | מודולי LED |
| מספר נוריות LED: | 1 LED |
| צבע תאורה: | לבן קריר |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 6500 K |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 4545 LM |
| אם - זרם קדימה: | 22.5 A |
| Vf - מתח קדימה: | 3.5 V |
| רוֹחַב: | 26.75 מ"מ |
| מֶשֶׁך: | 28 מ"מ |
| סִדרָה: | CFT-90 |
| אריזה: | מַגָשׁ |
| מותג: | מכשירי Luminus |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 70 |
| גוֹבַה: | 5.7 מ"מ |
| צורת עדשות: | מְרוּבָּע |
| סוג מוצר: | נורות LED ומודולים |
| כמות חבילת המפעל: | 50 |
| תת -קטגוריה: | תאורת LED |
| שם מסחר: | CFT |
| זווית הצפייה: | 120 מעלות |
| משקל היחידה: | 2.057460 גרם |
תגיות פופולריות: Cft - 90 - WCS-X11-VB600, China CFT-90-WCS-X11-VB600 יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







