
תיאור
BPW 34 S DIL SMT סיליקון פוטודיוד
יישומים
- לידר, לפני - התרסקות, ACC
- חיישני גשם
תכונות:
- חבילה: נקה אפוקסי
- מחלקת חוסן קורוזיה: 3b
- כישורים: תוכנית מבחן הסמכת המוצר מבוססת על ההנחיות של AEC - Q101 - Rev-C, הסמכת בדיקת לחץ למוליכים למחצה נפרדים בדרגה.
- ESD: 2 KV Acc. ל- ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 2)
- מתאים להלחמת מחדש
- מתאים במיוחד ליישומים של 400 ננומטר ל 1100 ננומטר
- זמן מיתוג קצר (typ . 20 ns)
- חבילת פלסטיק DIL עם צפיפות אריזה גבוהה
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | AMS OSRAM |
| קטגוריית מוצרים: | פוטודיודס |
| מוּצָר: | סיכה פוטודיודס |
| חבילה / מקרה: | DIL - SMT-2 |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| אורך גל שיא: | 850 ננומטר |
| זרם אפל: | 2 נא |
| Vr - מתח הפוך: | 32 V |
| זמן עלייה: | 20 נ.ס. |
| זמן סתיו: | 20 נ.ס. |
| חצי מעלות זווית עוצמה: | 60 מעלות |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 100 C |
| הַכשָׁרָה: | AEC - Q100 |
| מותג: | AMS OSRAM |
| גוֹבַה: | 1.2 מ"מ |
| אם - קדימה זרם: | 100 מא |
| מֶשֶׁך: | 4.5 מ"מ |
| כוח שווה ערך לרעש - NEP: | 4.1E-14 W/SQRT HZ |
| אריזה: | סְלִיל |
| Pd - פיזור חשמל: | 150 מגוואט |
| זרם פוטו: | 80 UA |
| סוג מוצר: | פוטודיודס |
| תגובה: | 0.62 A/W |
| כמות חבילת המפעל: | 1500 |
| תת -קטגוריה: | גלאים וחיישנים אופטיים |
| סוּג: | פוטודיוד סיכת סיליקון |
| Vf - מתח קדימה: | 1.3 V |
| רוֹחַב: | 4 מ"מ |
| חלק # כינויים: | Q65110A1209 BPW 34 S Q65110A1209 |
| משקל היחידה: | 0.001199 עוז |
תגיות פופולריות: BPW 34 S - Z, סין BPW 34 S - Z יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







