
תיאור
15 GW CAGJL1.HM של SOLERIQ מוצרי SOLERIQ תוכננו באופן ספציפי ליישומים הדורשים חבילות שטף גדולות מחוץ לאזור קומפקטי.
יישומים
- תאורה מקורה
תכונות
- חבילה: CHIP - על - לוח, חבילת קרמיקה
- טיפוס. קרינה: 120 מעלות (פולט למברטי)
- טמפרטורת צבע: 2700K - cri: 90 (דקות.)
- ESD: 2 KV Acc. ל- ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 2)
- שטף זוהר: typ . 3020 lm @ 2700 K, 25 מעלות
- יעילות זוהרת: typ . 113 lm/w @ 2700 K, 25 מעלות
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | AMS OSRAM |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | PCB |
| חבילה / מקרה: | 19 מ"מ x 19 מ"מ x 1.5 מ"מ |
| צבע תאורה: | לבן חם |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 2700 K |
| עוצמה זוהרת: | 986 CD |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 3020 LM |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 90 |
| זווית הצפייה: | 120 מעלות |
| אם - זרם קדימה: | 720 mA |
| Vf - מתח קדימה: | 37 V |
| דירוג כוח: | 27 W |
| מֶשֶׁך: | 19 מ"מ |
| רוֹחַב: | 19 מ"מ |
| גוֹבַה: | 1.5 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 105 C |
| ממדי עדשות: | 15.7 מ"מ |
| סִדרָה: | GW CAGJL1.HM |
| אריזה: | מַגָשׁ |
| מותג: | AMS OSRAM |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| 125 | |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | Soleriq |
| סוּג: | נוריות LED בעלות כוח גבוה |
| חלק # כינויים: | Gw cagjl1.hm - TPTQ-27S3-720-T05 Q65112A8958 |
תגיות פופולריות: gw cagjl1.hm - tptq - 27S3, סין GW Cagjl1.hm-tptq-27S3 יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







