
תיאור
OSLON® Square GW CSSRM3.EM דור חמישי של OSLON Square עם דפוס קרינה משופר וביצועים משופרים. LED הקומפקטי ביותר עם הספק גבוה-עם חוסן מעולה ידוע, אמינות גבוהה, אורך חיים ארוך ועמידות תרמית נמוכה.
יישומים
- בידור
- תאורה פנימית
- תאורת חוץ ותעשייתית
תכונות
- חבילה: חבילת קרמיקה SMT עם עדשת סיליקון
- סוג. קרינה: 120 מעלות (פולט למברטיאני)
- טמפרטורת צבע: 2700K - 5700K
- CRI: 80 (דקות), 82 (טיפוס), R9: 0 (דקות)
- ESD: 8 קילו וולט ל-ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- שטף אור: סוג. 301 lm @ 3000 K, 85 מעלות
- יעילות האור: סוג. 153 lm/W @ 3000 K, 85 מעלות
| מאפיין מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | ams OSRAM |
| קטגוריית מוצרים: | לדים לבנים |
| RoHS: | |
| צבע תאורה: | לבן חם |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 4000 K |
| עוצמת האור: | 101 תקליטור |
| שטף אור/שטף קרינה: | 320 lm |
| אינדקס עיבוד צבע - CRI: | 80 |
| זווית צפייה: | 120 מעלות |
| אם - העבר נוכחי: | 700 mA |
| Vf - מתח קדימה: | 2.8 V |
| דירוג כוח: | 2 W |
| מֶשֶׁך: | 3 מ"מ |
| רוֹחַב: | 3 מ"מ |
| גוֹבַה: | 2.02 מ"מ |
| טמפרטורת עבודה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת עבודה מקסימלית: | + 125 C |
| סִדרָה: | GW CSSRM3.EM |
| אריזה: | סְלִיל |
| אריזה: | גזור טייפ |
| מותג: | ams OSRAM |
| רגיש ללחות: | כֵּן |
| סוג מוצר: | לדים לבנים |
| 3000 | |
| קטגוריית משנה: | נוריות |
| שם מסחרי: | OSLON |
| סוּג: | נוריות צריכת חשמל נמוכה |
| חלק # כינויים: | GW CSSRM3.EM-N5N7-XX55-1-700-R33 Q65113A5020 |
תגיות פופולריות: gw cssrm3.em-n5n7-xx55-1, סין יצרנים, ספקים, מפעל gw cssrm3.em-n5n7-xx55-1
שלח החקירה
אולי גם תרצה







