
תיאור
הדור החמישי של אוסלון ™ ™ GW CSSRM3.PM הדור החמישי של כיכר אוסלון עם ביצועים משופרים. הכוח הגבוה ביותר - הכוח LED עם איתנות מעולה ידועה, אמינות גבוהה, אורך חיים ארוך והתנגדות תרמית נמוכה.
יישומים
- חקלאות וגננות
- בידור
- תאורה חיצונית ותעשייתית
תכונות
- חבילה: חבילת קרמיקה של SMT עם עדשת סיליקון
- טיפוס. קרינה: 120 מעלות (פולט למברטי)
- טמפרטורת צבע: 2200K - 6500 k
- cri: 70 (דקה), 72 (typ.), R9: -40 (דקה)
- ESD: 8 kV Acc. ל- ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- שטף זוהר: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 מעלות
- יעילות זוהרת: typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 מעלות
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | AMS OSRAM |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| חבילה / מקרה: | 1212 (מטרי 3030) |
| צבע תאורה: | לבן חם |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 5000 K |
| עוצמה זוהרת: | 107 CD |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 334 LM |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 70 |
| זווית הצפייה: | 120 מעלות |
| אם - קדימה זרם: | 700 מא |
| Vf - מתח קדימה: | 2.8 V |
| דירוג כוח: | 2 W |
| מֶשֶׁך: | 3 מ"מ |
| רוֹחַב: | 3 מ"מ |
| גוֹבַה: | 2.02 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 125 C |
| צבע עדשות: | חֲסַר צֶבַע |
| ממדי עדשות: | 2.79 מ"מ |
| צורת עדשות: | כיפה |
| שקיפות עדשות: | בָּרוּר |
| סִדרָה: | GW CSSRM3.PM |
| מותג: | AMS OSRAM |
| רגיש לחות: | כֵּן |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| 3000 | |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | אוסלון |
| סוּג: | נוריות LED נמוכות |
| חלק # כינויים: | Q65113A7488 |
תגיות פופולריות: GW CSSRM3.PM - N9P2 - XX53-1, סין GW CSSRM3.PM-N9P2-XX53-1 יצרנים, ספקים, מפעל
שלח החקירה
אולי גם תרצה







