
תיאור
Oslon® Square GW CSSRMU.cm
ריבוע אוסלון עם דפוס קרינה משופר וצבע מעולה - מעל - ביצועי זווית. הכוח הגבוה ביותר - הכוח הוביל עם איתנות מעולה ידועה, אמינות גבוהה, חיים ארוכים - זמן והתנגדות תרמית נמוכה.
יישומים
- בידור
- תאורה מקורה
- תאורה חיצונית ותעשייתית
תכונות
- חבילה: חבילת קרמיקה של SMT עם עדשת סיליקון
- טיפוס. קרינה: 120 מעלות (פולט למברטי)
- טמפרטורת צבע: 2700K - 4000 k
- cri: 90 (דקה), 92 (typ.), R9: 50 (דקות.)
- ESD: 8 kV Acc. ל- ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 3B)
- שטף זוהר: typ . 238 lm @ 3000 K, 85 מעלות
- יעילות זוהרת: typ . 121 lm/w @ 3000 K, 85 מעלות
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | AMS OSRAM |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| חבילה / מקרה: | 3 מ"מ x 3 מ"מ x 2.02 מ"מ |
| צבע תאורה: | לבן חם |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 3000 K |
| עוצמה זוהרת: | 79 CD |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 245 LM |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 90 |
| זווית הצפייה: | 120 מעלות |
| אם - קדימה זרם: | 700 מא |
| Vf - מתח קדימה: | 2.8 V |
| דירוג כוח: | 2 W |
| מֶשֶׁך: | 3 מ"מ |
| רוֹחַב: | 3 מ"מ |
| גוֹבַה: | 2.02 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 125 C |
| ממדי עדשות: | 2.79 מ"מ x 1.48 מ"מ |
| צורת עדשות: | עגול, כיפה |
| סִדרָה: | GW CSSRMU.cm |
| אריזה: | סְלִיל |
| מותג: | AMS OSRAM |
| רגיש לחות: | כֵּן |
| סוג מוצר: | נוריות LED לבנות |
| 3000 | |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | אוסלון |
| סוּג: | נוריות LED נמוכות |
| חלק # כינויים: | GW CSSRMU.cm - M6MF - XX37-1-700-R33 Q65113A6807 |
תגיות פופולריות: gw cssrmu.cm - m6mf - xx37 - 1, סין GW CSSRMU.cm - M6MF-XX37-1
שלח החקירה
אולי גם תרצה







