
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx37-1
Φv=22.5 ... 27.0 lm, mountingmethode: sdcm 3, 3000 k (if=60 ma)
תיאור
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.CM
גרסת ה- LED PPA 2835 PRE - PPA 2835 עם טביעת רגל סטנדרטית 2835 מספקת ערך תחרותי ברמת היישום ובמערכת. ה- Duris ® e 2835 0.2 w Softlinear משלב גמישות מכנית טובה וזווית קרן רחבה לפורמט קומפקטי (2.8 מ"מ x 3.5 מ"מ). מוצר זה מתאים היטב לרצועות גמישות יישום תאורה כללי. Duris ® E 2835 לעולם לא מצליח להרשים את הביצועים שלה ברמת המערכת.
יישומים
- תאורה מקורה
תכונות
- חבילה: חבילת SMT לבנה, שרף סיליקון מפוזר צבעוני
- טיפוס. קרינה: 120 מעלות (פולט למברטי)
- טמפרטורת צבע: 1800K - 6500 k
- cri: 90 (דקה), 92 (typ.), R9: 50 (דקות.)
- תחזוקת לומן: תוצאות בדיקה לפי IESNA LM-80 זמין
- ESD: 2 KV Acc. ל- ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 2)
- שטף זוהר: typ . 23.5 lm @ 3000 K
- יעילות זוהרת: typ . 135 lm/w @ 3000 K

|
סוּג |
טמפרטורת צבע |
שטף זוהר 1 אם=60 ma φv |
|
GW JTLMS3.CM - G3G5-XX312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G8-XX310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G8-XX39-1 |
2400 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G7G9-XX38-1 |
2700 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx37-1 |
3000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx36-1 |
3500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - XX35-1 |
4000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - XX33-1 |
5000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx32-1 |
5700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GV - XX31-1 |
6500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G3G6-XX512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G9-XX510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g7gv - xx58-1 |
2700 K |
21.0 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx57-1 |
3000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx56-1 |
3500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GW - XX55-1 |
4000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G8GW - XX53-1 |
5000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx52-1 |
5700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx51-1 |
6500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
| תכונה של מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | AMS OSRAM |
| קטגוריית מוצרים: | נוריות LED לבנות |
| ROHS: | |
| מוּצָר: | נוריות LED לבנות |
| סגנון הרכבה: | SMD/SMT |
| חבילה / מקרה: | 3.5 מ"מ x 2.8 מ"מ |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 3000 K |
| שטף זוהר/שטף קורן: | 27 LM |
| אינדקס עיבוד צבע - cri: | 92 |
| זווית הצפייה: | 120 מעלות |
| אם - קדימה זרם: | 60 mA |
| Vf - מתח קדימה: | 2.9 V |
| מֶשֶׁך: | 3.5 מ"מ |
| רוֹחַב: | 2.8 מ"מ |
| טמפרטורת הפעלה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת הפעלה מקסימאלית: | + 100 C |
| צורת עדשות: | מַלבֵּנִי |
| סִדרָה: | GW JTLMS3.CM |
| מותג: | AMS OSRAM |
| רגיש לחות: | כֵּן |
| סוג מוצר: | LED - הכוח האמצעי |
| 200000 | |
| תת -קטגוריה: | נוריות LED |
| שם מסחר: | דוריס |
| חלק # כינויים: | Q65113A8857 |
תגיות פופולריות: gw jtlms3.cm - g8gv - xx37 - 1, סין gw jtlms3.cm {}
שלח החקירה
אולי גם תרצה







