
תיאור
DURIS ® E 3 GW JCLPS2.EM (GEN 2)
הכירו את הדור החדש-2 DURIS® E 3 המשלב יעילות גבוהה יותר ושטף גבוה יותר בתעשייה קומפקטית-תומכת גורם צורה (3.0 מ"מ x 1.4 מ"מ). מתאים באופן מושלם עבור יישומי תאורה הומוגניים שונים כגון תאורה ליניארית וכן יישומים מעוצבים דק.
יישומים
- תאורת אזור
- פנסים/זרקורים
- תיקון מנורות
- תאורת אווירה
- מנורת שולחן
תכונות
- חבילה: חבילת SMT לבנה, שרף סיליקון מפוזר צבעוני
- סוג. קרינה: 120 מעלות (פולט למברטיאני)
- טמפרטורת צבע: 2700K - 6500K
- CRI: 80 (דקות), 82 (טיפוס), R9: 0 (דקות)
- ESD: 2 קילו וולט ל-ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Class 2)
- שטף אור: סוג. 33.7 lm @ 4000K
- יעילות האור: סוג. 182 lm/W @ 4000K

|
סוּג |
טמפרטורת צבע |
שטף אור 1 IF=65 mA ΦV |
|
GW JCLPS2.EM-H1H8-A838-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H1H8-XX58-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H2H8-A737-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H2H8-XX57-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-A636-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-XX56-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-A535-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-XX55-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-A333-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-XX53-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-A232-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-XX52-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-A131-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM-H3H8-XX51-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
| מאפיין מוצר | ערך תכונה |
|---|---|
| יַצרָן: | ams OSRAM |
| קטגוריית מוצרים: | לדים לבנים |
| RoHS: | |
| חבילה / מארז: | 3014 |
| צבע תאורה: | לבן חם |
| אורך גל/טמפרטורת צבע: | 6500 K |
| עוצמת האור: | 9.08 תקליטור |
| שטף אור/שטף קרינה: | 27.5 lm |
| אינדקס עיבוד צבע - CRI: | 80 |
| זווית צפייה: | 120 מעלות |
| אם - העבר נוכחי: | 65 mA |
| Vf - מתח קדימה: | 2.85 V |
| דירוג כוח: | 200 mW |
| מֶשֶׁך: | 3.03 מ"מ |
| רוֹחַב: | 1.35 מ"מ |
| גוֹבַה: | 0.7 מ"מ |
| טמפרטורת עבודה מינימלית: | - 40 C |
| טמפרטורת עבודה מקסימלית: | + 100 C |
| סִדרָה: | GW JCLPS2.EM |
| אריזה: | סְלִיל |
| אריזה: | גזור טייפ |
| אריזה: | MouseReel |
| מותג: | ams OSRAM |
| רגיש ללחות: | כֵּן |
| סוג מוצר: | לדים לבנים |
| 10000 | |
| קטגוריית משנה: | נוריות |
| שם מסחרי: | דוריס |
| סוּג: | נוריות עוצמה גבוהה |
| חלק # כינויים: | Q65112A8486 |
תגיות פופולריות: gw jclps2.em-h3h8-a131-1-2, סין יצרנים, ספקים, מפעל gw jclps2.em-h3h8-a131-1-2
שלח החקירה
אולי גם תרצה







